Це дослідження мозку з метою виявлення підвищеної судомности його кори. Діагностика дозволяє визначити патологічні зміни, які можуть впливати на півкулі. Показана при безсонні, запамороченнях, непритомності, епілептичних припадках, психозах, інфекційних і вірусних захворюваннях.

Це метод діагностики, заснований на вимірюванні температури внутрішніх тканин людського організму. Дозволяє діагностувати новоутворення молочної залози, шкіри, щитовидної залози, запальні захворювання легенів, органів черевної порожнини, жіночої статевої сфери.

Метод діагностики, який дозволяє виявити порушення в серцевому м’язі, внутрішньосерцеву провідність, гіпертрофію відділів серця. Показана при стенокардії, інфаркті міокарда, артриті, арітмії, діабетичній нефропатії, склеродермії.

Метод изучения работы сердца и артериальных сосудов. По результата исследования можно оценить скорость и наполнение пульсовой волны, определить напряжение и жёсткость стенок артерий. Используется для оценки степени тяжести атеросклеротических, возрастных изменений.

Метод діагностики, заснований на реєстрації інфрачервоного випромінювання на поверхні шкіри людини. Застосовують для виявлення запальних процесів, захворювань щитовидної залози, органів шлунково-кишкового тракту, для контролю перебігу лікування захворювань, які пов’язані з порушеннями периферичного кровообігу.

УЗД органів черевної порожнини

Обстеження дозволяє на ранніх стадіях виявити захворювання печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД трансвагінальне органів малого таза

Обстеження дозволяє на ранніх стадіях виявити захворювання сечового міхура, яєчників, маткових труб, патології матки і шийки. Датчик вводиться всередину органу, а не встановлюється на животі. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД трансректальное передміхурової залози

Обстеження дозволяє на ранніх стадіях виявити захворювання передміхурової залози, прямої кишки, дугласова простору, сечового міхура. Датчик вводиться в пряму кишку, а не встановлюється на животі. Перед процедурою необхідно спорожнити кишечник: випити проносне, поставити клізму або спеціальну гліцеринову свічок.

УЗД серця

Обстеження дозволяє виявити гіпертрофію камер серця, кардіоміопатію, недостатність будь-якого клапана, захворювання грудного відділу аорти, тромбоз серця, різні пороки серця і інші патології. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД гінекологічне трансабдомінальне

Обстеження дозволяє оцінити стан органів малого тазу жінки. Його призначають практично всім дівчатам, які не живуть статевим життям, а також під час кровотеч. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД колінного суглоба

Обстеження дозволяє оцінити стан кісток суглоба, хрящів, зв’язок, м’язів, судин і синовіальної рідини. З його допомогою можна на ранній стадії виявити такі захворювання як остеоартроз, артроз, артрит, оцінити пошкодження зв’язок, наприклад розтягнення, діагностувати перелом. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД молочної залози

Обстеження дозволяє на ранній стадії діагностувати рак грудей, виявити найменші відхилення від норми в залізистої тканини, протоках, виявити освіти. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД дрібного суглоба

Обстеження дозволяє оцінити ступінь змін тканин суглоба, виявити причину хворобливих відчуттів, досліджувати стан хрящів, м’яких тканин, зв’язок, сухожиль, визначити рівень синовіальної рідини – суглобової змазки. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД наднирників

Обстеження дозволяє встановити розташування, стан, контури і розміри надниркових залоз, виявити передбачувані пухлини, встановити причини появи гіпертонії, визначити причини зайвого набору ваги, виявити джерело безпліддя та інші. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД лімфатичних вузлів (одна зона)

Обстеження дозволяє оцінити розміри, форму, еластичність, контури лімфатичних вузлів. Виявити запальні зміни, кісти, метастази або пухлини. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД слинних залоз

Обстеження дозволяє оцінити стан групи слинних залоз: привушної, під’язикової, підщелепної. Виявити запальні захворювання, аденоми, слюнокам’ної хвороби, ураження мигдаликів, пухлинні новоутворення та інші. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД органів мошонки

Обстеження дозволяє виявити кісти, визначити наслідки травми, джерело болю або пухлини, знайти неопущене яєчко, встановити причини чоловічого безпліддя. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД печінки

Обстеження дозволяє виявити особливості органу: розташування, форма, стінки, вміст, кровотік, метастази раку. З його допомогою можна визначити причини болю в животі, виявити кісти, пухлини, виявити кровотечу. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД сечового міхура

Обстеження обов’язково проводиться при наповненому сечовому міхурі. Дозволяє оцінити стан органу: визначити його форму, розмір, локацію, будову. Виявити причини прискореного або хворобливого сечовипускання, гострої затримки сечі, діагностувати сечокам’яну хворобу.

УЗД щитовидної залози

Обстеження дозволяє визначити будову, розташування, контури, структуру і розміри органу. З його допомогою можна виявити різні патології: дифузно-токсичний зоб, вузловий зоб, гіпотиреоз, кісту, пухлини. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД нирок

Обстеження дозволяє виявити цілий ряд змін сечовивідної системи: запальні або травматичні захворювання, вроджені аномалії, новоутворення, захворювання судинної системи нирок, ураження тканин і інші. За годину до процедури необхідно випити 2 склянки води.

УЗД судин шиї

Обстеження дозволяє виявити вроджені аномалії розвитку судин, порушення венозного відтоку крові від головного мозку, зовнішнє здавлення судин сусідніми органами і тканинами і інші відхилення. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД судин головного мозку

Обстеження дозволяє встановити причини частих головних болей, запаморочень, що призводять до непритомності, підвищення внутрішньочерепного артеріального тиску, порушення рівноваги і координації. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД ниркових судин

Обстеження дозволяє виявити такі патології, як стеноз артерій, збій в кровопостачанні нирок, судинні збої на ранній стадії. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД вен верхніх кінцівок

Обстеження дозволяє досліджувати судини плечей і передпліч, оцінити анатомічні дані вен, якість кровотоку. З його допомогою можна виявити причини набряків, м’язових болів, діагностувати атеросклероз, тромбофлебіт і інші захворювання. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД вен нижніх кінцівок

Обстеження дозволяє оцінити кровоток, стан стінок, виявити будь-які види закупорок або інші патології. З його допомогою можна встановити причини постійної втоми в ногах, болю, тяжкості, набряків, відчуття оніміння, поколювання, судинних зірочок, судом. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД артерій нижніх кінцівок

Обстеження дозволяє встановити причину тяжкості і болю в ногах, набряків, а також випирають вен. Процедура не вимагає підготовки.

УЗД артерій верхніх кінцівок

Обстеження дозволяє оцінити кровоток в артеріях, виявити судинні порушення, визначити наявність звужень артерій, тромбів, діагностувати наявність аневризм. З його допомогою можна встановити причини набряків, болю і тяжкості в руках. Процедура не вимагає підготовки.