Edit

КОНТАКТИ

Медичний центр Алеф Мед: чому не варто відкладати варикоз “на потім”?

  • Головна
  • -
  • Блог
  • -
  • Медичний центр Алеф Мед: чому не варто відкладати варикоз “на потім”?
 Медичний центр Алеф Мед: чому не варто відкладати варикоз “на потім”?

Варикоз – це захворювання, яке проявляється нерівномірним розширенням вен, збільшенням їхньої довжини, зміною їхньої форми.

При варикозі вени втрачають свою еластичність, розтягуються та розширюються. Він розвивається дуже повільно – роками, а іноді десятиліттями.

31% населення в Україні страждають на захворювання вен, причому у кожного четвертого ускладнена форма (тромбофлебіт, трофічні виразки). Число людей із захворюваннями вен щорічно збільшується на 2,5%, що дорівнює 1 100 000 осіб. Причому це збільшення відбувається за рахунок тяжких форм захворювання. Слід зазначити, що варикозне розширення вен значно “помолодшало”. Частота народження серед підлітків 12-16 років 21,7%. Початкову стадію варикозу виявити майже неможливо, тому що вона протікає у прихованій формі. Зазвичай пацієнти з таким захворюванням звертаються до лікаря при яскраво виражених симптомах, коли про профілактику говорити пізно.

Зараз дуже багато клінік пропонують лікування цієї недуги, але дуже мало дійсно допомагають досягти стовідсоткового результату.
Особливість центру Алеф Мед полягає в тому, що під час лікування використовується високотехнологічне обладнання, а професійні лікарі можуть гарантувати найвищу якість. Можливість позитивного результату лікування варикозу становить 100%.

Основна спеціалізація ценру Алеф Мед – це лікування проблем, пов’язаних із судинами. Тут пацієнти можуть вирішити як естетичні проблеми, так і вже пізні стадії варикозу, які завдають біль та дискомфорту.

“Найголовніше для нас – це покращувати якість життя пацієнтів, забезпечуючи їм повне задоволення своїм здоров’ям” – кажуть співробітники ценру “Алеф Мед”

Багато хто вважає, що варикоз – це виключно естетична проблема. Але чи це так?

– “Хронічна варикозна хвороба або, як ще називають “варикозне розширення вен” – проблема, яку пацієнти спочатку сприймають як естетичну. І починається вона зазвичай з, здавалося б, косметичного дефекту – найчастіше першим проявом хвороби є так звана венозна сіточка, коли на ногах з’являються ледь помітні “візерунки” підшкірних вен або судинні “зірочки”. Якщо хворобу “запустити”, то далі йдуть такі тяжкі ускладнення, як тромбофлебіт, поява трофічних виразок і навіть кровотеча”, – каже Барабой Костянтин Вікторович, лікар-флеболог.