Edit

КОНТАКТИ

Особиста інформація
Ім'я лікаря Денисюк Ольга Юріївна
Посада Офтальмологія
Освіта та навчання
Медична освіта Вища освіта

Біографія

Освіта: вища медична, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (2011).

стаж роботи – 12 років.

2011 року проходила інтернатуру на базі Олександрівської лікарні, в офтальмологічному відділенні, яке спеціалізується на травмі ока, далі в Київській міській клінічній офтальмологічній лікарні “Центр мікрохірургії ока”. У 2015 році вступила до аспірантури, й у 2020-му захистила дисертацію на тему “Оптимізація діагностики розвитку і прогресування вікової макулярної дегенерації після хірургічного лікування катаракти”. З 2017 року – асистент кафедри Офтальмології, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Стажувалася у Швейцарії у 2018 році по ретинології й у 2019 році – по окулопластиці, а також в офтальмологічній школі ESASO. Є членом швейцарської школи офтальмології ESASO.

Професійна діяльність: хірургія переднього відрізка ока, хірургія катаракти, глаукоми, пластичні операції на повіках та сльозових шляхах, лікування вікової макулярної дегенерації.

Наукова діяльність: автор 16 публікацій.

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика з 2018 року.