Особиста інформація
Ім'я лікаря Маньківський Євгеній Євгенійович
Посада Лікар судинний хірург / флеболог
Освіта та навчання
Медична освіта Вища освіта

Біографія

Народився 10 лютого 1993 року м. Бровари. У 2010 році після закінчення школи вступив до Національного медичного університету імені О. О. Богомольця на 2-й медичний факультет.
Після закінчення навчання в університеті вступив до інтернатури в КМКЛ №8 на кафедру хірургії та судинної хірургії, під керівництвом проф. д. м. н. Саволюка С. І., де здобув вагому частину знань і умінь.

Після закінчення інтернатури почав працювати в Київській лікарні №15 лікарем-хірургом, а також здобув спеціалізацію за напрямком трансфузіології. Очолив відділення Трансфузіології в Київській лікарні №15.

Освіта:

2010-2016 рр. – Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, 2-й медичний факультет, м. Київ.
2016-2019 рр. – Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, на базі КМКЛ №8, кафедра Хірургії та судинної хірургії, лікар-інтерн.
2019-2020 рр. – Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціалізація Трансфузіологія, на базі Київської обласної клінічної лікарні.

Напрямки роботи:

– оперативне лікування варикозної хвороби (флебектомія, кросектомія, EVLA (ендовенозная лазерна абляція), мініфлебектомія, мікросклеротерапія телеангіоектазій, foam-form склеротерапія варикозно змінених і перфорантних вен, ретикулярного варикозу, тромбоцентез;
– консервативне лікування хворих із патологією судин;
– консультативна допомога профільним пацієнтам;
– надання невідкладної спеціалізованої допомоги пацієнтам;
– досвід оперативних втручань у разі патології магістральних артерій верхніх і нижніх кінцівок (супра- й інфраінгуінальная зона), відновлення прохідності (шунтування, протезування, судинна пластика) з використанням як аутовенозного, синтетичного протезуючого матеріалу, так і їх комбінацій, реконструктивні операції на артеріях.