• Анестезіологія
  • Флебологія
  • Мамологія
  • Ортопедія
  • Офтальмологія

Старик Іван Іванович

Хірургія

Барабой Костянтин Вікторович

Флебологія

Петрощук Олег Миколайович

Ортопедія

Войціцький Сергій Юрійович

Флебологія

Шлендик Вікторія Віталіївна

Флебологія

Мельник Александр Петрович

Флебологія

Гончаренко Дмитро Петрович

Флебологія

Кабаченко Владислав Валеріанович

Флебологія

Жизневська Ольга Іванівна

Ортопедія

Маслов Володимир Сергійович

Флебологія

Загорна Катерина Леонідівна

Анестезіологія

Маньківський Євгеній Євгенійович

Флебологія

Дуже вдячна хірургу Барабою Костянтину Вікторовичу, і всьому персоналу. Свій варикоз виношувала 40 років, довела майже до критичної стадії. Кілька годин в клініці, і всеее !!!!! Я здорова!!!

Ірина Олександрівна

Я думала що вже ніколи не зможу відкрити влітку свої ноги через варикоз. Тепер же я можу брати участь як модель і ні про що не турбуватися. Мені представився такий випадок, я ним скористалася. Спасибі лікарям і асистентам клініки АЛЕФ МЕД, що знайшли мене і допомогли відчути радість.

Олена Максимівна

Робила в клініці АЛЕФ МЕД операцію мініфлебектомію і склеротерапію. Персонал чуйний, всюди чистота і порядок. Величезна подяка лікарям Вільгашу А.М. і Павлюк К. Б. і всьому колективу. Операція пройшла швидко і непомітно для мене.

Катерина Петрівна

Хочу подякувати лікарю Вільгаш А.М.. Мені робили операцію з видалення вени на нозі. Своєчасна і правильна діагностика, звернення та кваліфіковані фахівці - запорука здоров'я!

Анна Дмитрівна

Мені робили операцію мініфлебектомія через варикозну хворобу моїх ніг. Отримавши кваліфікаційну консультацію від лікаря Гнідко С.Л., я вирішив не відкладати ще далі і погодився на операцію. Все пройшло успішно! Вдячний лікарю і всьому персоналу за їх відмінну, злагоджену роботу!

Анатолій Степанович

Зробила операцію на правій нозі. Дуже задоволена всім. Всім велике спасибі! Скоро будемо робити операцію і на лівій нозі. Успіхів і процвітання Вам!

Ірина Романівна

Про свою варикозну хворобу я знала давно. Перевірили, подивилися на апаратурі вищого класу, призначили операцію, яка була безболісною. Лікарі професійно зробили свою роботу всього за 45 хвилин і самостійно поїхала додому на громадському транспорті. Я дуже рада що я зробила операцію, рекомендую всім хто дорожить своїм здоров'ям.

Алла Михайлівна