Edit

КОНТАКТИ

Чому обирають медичний центр "Алеф Мед"

Досвід фахівців

Члени нашої команди вже змогли допомогти тисячам клієнтів. Наш досвід включає всі і кожен окремо з методів лікування, доступних на даний час. Пацієнти можуть зробити всі процедури, обстеження і операції в одному місці.

Успішність лікування

Пацієнти, що звернулися до нашого медичного центру Алеф Мед в Києві, досягають бажаної результативності.

Індивідуальний підхід

Діагностичні обстеження, вибір методу лікування, використання медикаментів, що застосовуються в процесі стимуляції, і їх дозування, оптимальна техніка виконання пункції і її час будуть адаптовані виключно до вашого випадку.

Записатися

на прийом

Не варто відкладати "на потім".

Лікарі центру, використовуючи новітні медичні технології та сучасне обладнання, допоможуть поліпшити якість життя, щоб забезпечити ваше повне вдоволення своїм здоров'ям.

Ортопедія

Ортопедія - це розділ медицини, що вивчає профілактику, діагностику та лікування деформацій і порушень функцій кістково-м'язової системи: кісток, суглобів, м'язів, сухожиль і зв'язок. Захворювання органів опорно-рухової системи можуть бути вродженими, а можуть виникати в результаті хвороби або нещасного випадку. До лікування зазвичай застосовують комбінований підхід, при якому поєднують консервативну медикаментозну терапію з фізіотерапією і протезуванням, а при необхідності застосовують хірургічні методи.

Травматологія має справу з ушкодженнями опорно-рухового апарату, отриманими в результаті травми або нещасного випадку, а ортопедія зосереджена на лікуванні хронічних захворювань.

Наш опорно-руховий апарат відповідає за всі рухи, які ми виконуємо руками, ногами та іншими рухомими частинами тіла. Бігаючи, стрибаючи і здійснюючи інші дії, ми можемо як в дитинстві, так і в більш пізньому віці піддаватися впливу травм, переломів і проявів вроджених і набутих порушень рухових функцій.

Лікарі ортопеди займаються вивченням і лікуванням різних видів наслідків травм і захворювань, які трапляються на таких ділянках опорно-рухової системи, як сухожилля, зв'язки, кістки і суглоби. Постійний розвиток цієї гілки медицини позитивно позначається на підвищенні шансу одужання у людей, прив'язаних до інвалідного крісла.

Ортопедія має пряме відношення і до спортивної медицини - окремої специфічної галузі, що вивчає в комплексі зміни різного характеру, що виникають в людському організмі під час занять спортом. Сучасний лікар-ортопед повинен володіти певними знаннями, які стосуються цієї галузі. Складовою частиною комплексу лікувальних і профілактичних заходів, іменованих «медичною реабілітацією», є фізіотерапевтичні процедури, масаж і спеціальне фізичне навантаження.

Запорукою правильного діагностування і ефективного лікування є рівень кваліфікації ортопеда, здатного детально розібратися з проблемами в своїй області медицини. Саме такі фахівці працюють в нашій клініці і допомагають навіть найбільш «важким» пацієнтам стати на ноги!При виникненні проблем з якою-небудь частиною опорно-рухового апарату у дорослого або дитини потрібно негайно звернутися до ортопеда. Виникнення навіть незначного дискомфорту є «дзвіночком» для візиту до лікаря. Фахівець допоможе вчасно впоратися з виниклим захворюванням і допоможе запобігти можливості його розвитку в подальшому.

- артрит
- хвороба Бехтерева
- гематома
- гонартроз
- дисплазія тазостегнових суглобів
- коксартроз
- контрактура Дюпюітрена
- натоптиші
- нестабільність колінного суглоба
- остеоартроз
- плече-лопатковий періартрит
- плече-лопатковий периартроза
- плоскостопість
- пошкодження ротаторної манжети плеча
- пошкодження зв'язок колінного суглоба
- пошкодження гомілковостопного суглоба
- пошкодження менісків
- пошкодження плечового суглоба
- подагра
- поліартрит
- звичний вивих плеча
- п'яткова шпора
- розрив м'язів
- розрив сухожилля
- розтягнення м'язів
- розтягнення зв'язок
- синовит
- тендиніт
- трохантеріт
- хондромаляція
- епікондиліт

• Біль у спіні
• Порушення постави
• Біль і хрускіт у суглоб
• набряклість або пріпухлість суглобів
• Біль при Русі або при віконанні фізичної роботи
• та інші діскомфортні Відчуття, пов'язані з роботом м'язів, кісток, зв'язок и суглобів

 

- Збір анамнезу захворювання, життя і скарг

- Огляд хворого з визначенням травматолого - ортопедичного статусу

• інструментальні методи: рентгенографія, комп'ютерна томографія (КТ, магнітно-резонансна томографія (МРТ), ультразвукова діагностика (УЗД) та ін.);
• лабораторні: біохімічні, імунологічні, серологічні та інші дослідження;
• морфологічні: пункція, біопсія.
• комп'ютерна діагностика патології стопи.

Основні методи лікування ортопедичних захворювань:
• призначення відповідних лікарських препаратів
• ін'єкції, блокади
• призначення спеціального ортопедичного взуття або устілок
• фізіотерапія, яка включає ударно-хвильову терапію, ультразвук, магнітотерапія, лазеротерапія, гірудотерапія, карбоксітерапія, озонотерапія, апаратний і ручний масаж.
• хірургічне втручання.