Edit

КОНТАКТИ

Почему выбирают медицинский центр "Алеф Мед"

Опыт специалистов

Члены нашей команды уже смогли помочь тысячам клиентов. Наш опыт включает все и каждый в отдельности из методов лечения, доступных в настоящее время. Пациенты могут провести все процедуры, сделать обследования и операции в одном месте.

Успешность лечения

Пациенты, обратившиеся в наш медицинский центр Алеф Мед в Киеве, достигают желаемой результативности.

Индивидуальный подход

Диагностические обследования, выбор метода лечения, использование медикаментов, применяемых в процессе стимуляции, и их дозировка, оптимальная техника выполнения пункции и ее время будут адаптированы исключительно к вашему случаю.

Наши Врачи

Денисюк Ольга Юрьевна

Хирург-офтальмолог

Петренко Оксана Васильевна

Хирург-офтальмолог

Маслов Владимир Сергеевич

Флебология

Писаренко Артем Андреевич

Флебология

Ткаченко Екатерина Леонидовна

Анестезиология

Деркач Алла Витальевна

Анестезиология

Маньковский Евгений Евгеньевич

Флебология

Войцицкий Сергей Юрьевич

Флебология

Барабой Константин Викторович

Флебология

Записаться

на прием

Не стоит откладывать "на потом".

Врачи центра, используя новейшие медицинские технологии и современное оборудование, помогут улучшить качество жизни, чтобы обеспечить вашу полную удовлетворенность своим здоровьем.

Online Medicine

Online Medicine

Online Medicine

Online Medicine

Online Medicine

Отзывы

Client Logo
Ірина Олександрівна

Дуже вдячна хірургу Барабою Костянтину Вікторовичу, і всьому персоналу. Свій варикоз виношувала 40 років, довела майже до критичної стадії. Кілька годин в клініці, і всеее !!!!! Я здорова!!!

Client Logo
Олена Максимівна

Я думала що вже ніколи не зможу відкрити влітку свої ноги через варикоз. Тепер же я можу брати участь як модель і ні про що не турбуватися. Мені представився такий випадок, я ним скористалася. Спасибі лікарям і асистентам клініки АЛЕФ МЕД, що знайшли мене і допомогли відчути радість.

Client Logo
Катерина Петрівна

Робила в клініці АЛЕФ МЕД операцію мініфлебектомію і склеротерапію. Персонал чуйний, всюди чистота і порядок. Величезна подяка лікарям Вільгашу А.М. і Павлюк К. Б. і всьому колективу. Операція пройшла швидко і непомітно для мене.

Client Logo
Анна Дмитрівна

Хочу подякувати лікарю Вільгаш А.М.. Мені робили операцію з видалення вени на нозі. Своєчасна і правильна діагностика, звернення та кваліфіковані фахівці - запорука здоров'я!

Client Logo
Анатолій Степанович

Мені робили операцію мініфлебектомія через варикозну хворобу моїх ніг. Отримавши кваліфікаційну консультацію від лікаря Гнідко С.Л., я вирішив не відкладати ще далі і погодився на операцію. Все пройшло успішно! Вдячний лікарю і всьому персоналу за їх відмінну, злагоджену роботу!

Client Logo
Ірина Романівна

Зробила операцію на правій нозі. Дуже задоволена всім. Всім велике спасибі! Скоро будемо робити операцію і на лівій нозі. Успіхів і процвітання Вам!

Client Logo
Алла Михайлівна

Про свою варикозну хворобу я знала давно. Перевірили, подивилися на апаратурі вищого класу, призначили операцію, яка була безболісною. Лікарі професійно зробили свою роботу всього за 45 хвилин і самостійно поїхала додому на громадському транспорті. Я дуже рада що я зробила операцію, рекомендую всім хто дорожить своїм здоров'ям.

Блог