Edit

КОНТАКТИ

Почему выбирают медицинский центр "Алеф Мед"

Опыт специалистов

Члены нашей команды уже смогли помочь тысячам клиентов. Наш опыт включает все и каждый в отдельности из методов лечения, доступных в настоящее время. Пациенты могут провести все процедуры, сделать обследования и операции в одном месте.

Успешность лечения

Пациенты, обратившиеся в наш медицинский центр Алеф Мед в Киеве, достигают желаемой результативности.

Индивидуальный подход

Диагностические обследования, выбор метода лечения, использование медикаментов, применяемых в процессе стимуляции, и их дозировка, оптимальная техника выполнения пункции и ее время будут адаптированы исключительно к вашему случаю.

Наши Врачи

  • Анестезиология
  • Флебология
  • Ортопедия
  • Офтальмология

Жизневская Ольга Ивановна

Ортопедія

Денисюк Ольга Юрьевна

Офтальмологія

Петренко Оксана Васильевна

Офтальмологія

Маслов Владимир Сергеевич

Флебология

Писаренко Артем Андреевич

Флебология

Ткаченко Екатерина Леонидовна

Анестезиология

Деркач Алла Витальевна

Анестезиология

Маньковский Евгений Евгеньевич

Флебология

Войцицкий Сергей Юрьевич

Флебология

Барабой Константин Викторович

Флебология

Записаться

на прием

Не стоит откладывать "на потом".

Врачи центра, используя новейшие медицинские технологии и современное оборудование, помогут улучшить качество жизни, чтобы обеспечить вашу полную удовлетворенность своим здоровьем.

Online Medicine

Online Medicine

Online Medicine

Online Medicine

Online Medicine

Отзывы

Ірина Олександрівна

Дуже вдячна хірургу Барабою Костянтину Вікторовичу, і всьому персоналу. Свій варикоз виношувала 40 років, довела майже до критичної стадії. Кілька годин в клініці, і всеее !!!!! Я здорова!!!

Олена Максимівна

Я думала що вже ніколи не зможу відкрити влітку свої ноги через варикоз. Тепер же я можу брати участь як модель і ні про що не турбуватися. Мені представився такий випадок, я ним скористалася. Спасибі лікарям і асистентам клініки АЛЕФ МЕД, що знайшли мене і допомогли відчути радість.

Катерина Петрівна

Робила в клініці АЛЕФ МЕД операцію мініфлебектомію і склеротерапію. Персонал чуйний, всюди чистота і порядок. Величезна подяка лікарям Вільгашу А.М. і Павлюк К. Б. і всьому колективу. Операція пройшла швидко і непомітно для мене.

Анна Дмитрівна

Хочу подякувати лікарю Вільгаш А.М.. Мені робили операцію з видалення вени на нозі. Своєчасна і правильна діагностика, звернення та кваліфіковані фахівці - запорука здоров'я!

Анатолій Степанович

Мені робили операцію мініфлебектомія через варикозну хворобу моїх ніг. Отримавши кваліфікаційну консультацію від лікаря Гнідко С.Л., я вирішив не відкладати ще далі і погодився на операцію. Все пройшло успішно! Вдячний лікарю і всьому персоналу за їх відмінну, злагоджену роботу!

Ірина Романівна

Зробила операцію на правій нозі. Дуже задоволена всім. Всім велике спасибі! Скоро будемо робити операцію і на лівій нозі. Успіхів і процвітання Вам!

Алла Михайлівна

Про свою варикозну хворобу я знала давно. Перевірили, подивилися на апаратурі вищого класу, призначили операцію, яка була безболісною. Лікарі професійно зробили свою роботу всього за 45 хвилин і самостійно поїхала додому на громадському транспорті. Я дуже рада що я зробила операцію, рекомендую всім хто дорожить своїм здоров'ям.